ВелесУкраина
  • Х Кубок Украины по каратэ
  • БЛАГОДАРИМ ЗА ПОМОЩЬ!
  • Пример для подражания!
  • Просим ПОМОЩИ. В связи с наступлением осени, фонд собирает для солдат теплые вещи и обувь.

19-21 января

Благодарим за помощь

ТЕХНИЧЕСКИЙ ЛИЦЕЙ (ДИИТ)
ВАДИМ КИСЕЛЕВСКИЙ
ДЕНИС ШАПОВАЛОВ
ПАРИКМАХЕРСКАЯ ЛЕЛЯ
КЗ ЭНЕРГОПРОМ
ООО "ПОЛЕ-ПОРТ"
АЛЕКСЕЙ МАЛЬЦЕВ
НИКОЛАЙ ГРИНЧЕНКО
ДЕВИД ТОМАС
АНДРЕЙ ИЛЬЧУК
КОНСТАНТИН ЛАВРИНЕНКО
АЛЕКСАНДР ТУРЧИН
АЛЕКСЕЙ МЫЛЕНКО
ТАТЬЯНА ЩЕННИКОВА
ОКСАНА ВАСИЛЕНКО
ЕЛЕНА и ВАЛЕНТИН КОВАЛЕВЫ
ОЛЬГА ПШЕНИЧНАЯ
РОМАН ШИФЕРСОН
АЛЕКСАНДР ПЛЕСКАЧЕВ
МАРИАННА ТАРАСЕНКО
МИХАИЛ МЕЛЬНИКОВ
ВСЕВОЛОД ЛАЗАРЯН
ГЕННАДИЙ ПАНЧЕНКО
ШКОЛА №28
АНДРЕЙ ИЛЬЧУК
АЛЕКСАНДР СЕПИК
АНДРЕЙ БОБОВНИКОВ
ИЛЬЯ СЛОБОДСКОЙ
ЕВГЕНИЙ НАПАРА

УНИВЕРСИТЕТ им. АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

ТМ "БИОЛА"

А0 Print COPYCENTR
(ДИИТ)

ООО "ТЕРМОТЕХНИКА"

ООО "ВИККОН"

MEGA-MART
(интернет-магазин)

КФ "КВІТЕНЬ"

19-21 января

Волонтеры фонда «Велес Украина» посетили международную конференцию «РОЗВИТОК, СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ».

РЕЗОЛЮЦІЯ
міжнародної конференції
«РОЗВИТОК, СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ»
19-21 січня 2015 року
(м. Київ, Україна)

Організатором першої міжнародної конференції «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні» (далі – конференція) виступила гуманітарна ініціатива Світового Конґресу Українців «Захист патріотів».
В роботі конференції взяли участь більше 450 учасників з України та різних країн світу, серед інших – керівники медичних підрозділів Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України та інших силових відомств, добровольчих батальйонів, волонтерських організацій, представники вищих навчальних військових закладів, військові аташе країн-членів НАТО, фахівці з тактичної медицини із США та інших держав світу. В рамках конференції відбулася виставка товарів з тактичної медицини вітчизняних та іноземних виробників.
Робота конференції була організована у вигляді тематичних панелей і секцій, в ході яких учасниками обговорювались питання світового досвіду у сфері тактичної медицини, механізми його можливої імплементації в Україні, сучасний стан і актуальні проблеми розвитку цього суспільно-значущого напряму.
Учасники конференції відмітили високий представницький рівень зібрання, його організаційний, технічний рівень, комфортну атмосферу дискусій.
Враховуючи важливість порушених проблемних питань для українського суспільства в умовах сьогодення, учасники конференції зазначають, що подальший розвиток тактичної медицини є вкрай важливим для підвищення обороноздатності України.
За результатами роботи конференції, учасниками конференції рекомендується наступне:
1. Розглядати процес розвитку, впровадження та стандартизації тактичної медицини в Україні за існуючими стандартами ТССС (Tactical Combat Casualty Care), які базуються на принципах доказової медицини, як питання національної безпеки.
2. Рекомендувати курс з тактичної медицини за стандартами ТССС для проведення підвищення професійного рівня українських військовослужбовців, в тому числі військових медиків.
3. Провести стандартизацію навчальних програм з тактичної медицини в Україні з урахуванням потреб військовослужбовців в частині визначеного рівня навчання та необхідного оснащення.
4. Забезпечити затвердження в рамках чинних нормативно-правових актів України вміст аптечки для військовослужбовців (далі – аптечка), який має бутимаксимально узгодженим з адаптованими стандартами ТССС.
5. Розробити та затвердити в установленому законодавством України порядку систему забезпечення аптечками військовослужбовців військових формувань України відповідно до їх потреб та згідно із адаптованими стандартами ТССС з визначенням конкретних відповідальних осіб.
6. Покращити міжвідомчу координацію з питань проведення навчання з тактичної медицини, узгодити спільні дії щодо надання медичної допомоги постраждалим військовослужбовцям внаслідок бойових дій, зокрема на час проведення антитерористичної операції на Сході України, на догоспітальному етапі, етапах евакуації, лікування та реабілітації.
7. Організувати й провести наступну конференцію з питань впровадження тактичної медицини в Україні на державному рівні у першому півріччі 2015 року.
Учасники конференції вважають за необхідне для втілення у життя зазначених рекомендацій докласти максимальних зусиль для здійснення наступного плану дій у короткій перспективі:
— створити дієвий координаційний центр з включенням представників всіх державних структур та громадських організацій, які приймають участь в медичному супроводі антитерористичної операції на Сході України (далі – АТО), для забезпечення узгодженості дій з питань медичного забезпечення військовослужбовців при проведенні АТО, в тому числі координації дій з впровадження тактичної медицини;
— визначити особу в Раді національної безпеки і оборони України відповідальну за впровадження й стандартизацію тактичної медицини в Україні, та невідкладно розпочати реалізацію відповідних дій із залученням вітчизняних та іноземних фахівців в зазначеній сфері;
— організувати й провести курс навчання з тактичної медицини за адаптованими стандартами ТССС для всіх мобілізованих у 2014 і 2015 роках;
— забезпечити усіх мобілізованих індивідуальними аптечками натівського стандарту (IFAK) та організувати передачу вже наявних у військовослужбовців індивідуальних аптечок такого стандарту іншим військовослужбовцям, направленим до зони АТО під час їх ротації;
— надіслати пропозиції до відповідних урядових структур щодо необхідності відміни ресертифікації засобів меддопомоги сертифікованих FDA (Food and Drug Administration) в Україні.
Резолюцію схвалено учасниками конференції на підсумковому засіданні, що відбулось 21 січня 2015 року у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім», м. Київ, Україна.